VIP

Avril animky

4. února 2009 v 16:15

Michaela Maurerová→porodila

29. ledna 2009 v 16:58
Jak asi víte Maurerka byla těhotná ovšem teď se to změnilo..
Míša Maurerová kterou určo znáš z Ulice porodila 26.1.2009 dvojčata kluka Pepu a holčičku Magdu
Míša dlouho nemohla otěhotnět a tak podstoupila umělé oplodnění a z toho se vyklubali dvojčata...
Otec dvojčat je uspěšný podnikatel Milan Kožíšek

P!nk Fotky

20. ledna 2009 v 17:38

P!nk

20. ledna 2009 v 17:35
P!nk se skutečně jmenuje Alecia Moore. Narodila se Jamesovi a Judy Moorovým. Zatímco vyrůstala ve Philadephii, její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Dona McLeana, což sloužilo jako inspirace pro začátek její hudební kariéry. Mladá Pink si velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".

Ve čtrnácti složila svou první píseň. Psaním písní vyjadřovala své pocity, které získala během svého dětství a dospívání. Každý pátek večer navštěvovala klub Fever, kde zažila svých 5 minut slávy. Když jí některé vystoupení nevyšla, tak dokázala využít těchto negativních zkušeností jako palivo své ctižádosti.

Jonas Brothers

17. ledna 2009 v 10:28
ŽIVOTOPIS
název skupiny:Jonas Brothers
Jonas Brothers je Americká skupina, skládající se ze 3 kluků- bratrů. Nejmladčí Nick (15), prostřední Joe (18) a nejstarší Kevin (20). Jejich název ani není nutno vysvetlovat, jelikož se všichni kluci jmenujou přiměním Jonas a jsou to bratří, tak nazev byl hned jasný. Proslavili se díky Nickovi, když jako šestiletý seděl u holiče a zpíval si tak si jej všiml hledač talentu. Podepsali smlouvu s Columbia Records a vydali CD, které nemělo příliš velký úspěch. Columbia Records s nimi smlouvu zrušili, ale hned se jich ujalo vydavatelství Disney's Hollywood Records. Od te doby se kluci jen čímdál více proslavují. Vydali druhé album a hrají v serialu Hannah Montana.
zajímavost: kluci mají ještě jednoho bratra, jmenuje se Frankie. Asi se divíte proč s nimi v kapele také nehraje, ale je mu teprve 7 let, ale už teď se učí na bubny a jendou určitě bude hrát s klukama v kapele

Fotky


Demi Lovato

17. ledna 2009 v 10:10
Povolání: Zpěvačka, herečka, kytarystka, pianistka, skladatelka písní
Věk: 16
Datum narození:20.8.1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Lev

ŽIVOTOPIS Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.
Má dvě sestry, Dallas (20) a Madison (6). Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.

Fotky
 
 

Reklama

haha.gif image by Saliskolaugh.gif laugh image by soonisneverexclamationDommie/d-works.sblog.cz:hamPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucketthblackstar.gif image by Salisko!968!Creati-veCreati-veicône 4dancingPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucketangry-1.gif image by Salisko!811!Kamyskacringcry-10.gif image by Salisko:hampixelicon_45.gif image by Saliskohmm.gif image by Saliskohaha.gif image by SaliskoCreati-vehttp://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/1aberry.gif image by Salisko90.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by SaliskopixelBouncing bunnycrown1.gif image by Saliskolaugh-2.gif image by Saliskosick-1.gif image by Saliskopixel03.gif image by Salisko18n.gif(131 b)43447.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Salisko http://emo-hannah.blog.cz/toast_smilefuck.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Salisko!811!thwow.gif image by Salisko692!969!pixelno.gif image by Saliskothwow.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image Hostinghttp://emo-hannah.blog.cz/gasp.gif image by Saliskohttp://emo-hannah.blog.cz/tongue-4.gif image by SaliskocringLOL.gif LOL image by LoveEmmalina409sleep-1.gif picture by sadistic_vamphappy-3.gif image by Salisko2m2esdl.gif image by Lowinkaangry-2.gif image by Saliskoi_0716.gif image by LowinkaPhotobucket - Video and Image Hosting24n.gif(118 b)thawake-1.gif image by Saliskojumpy.gif image by SaliskoPixels:hamlove-7.gif image by Salisko!616!...1aberry.gif image by Salisko..fuck.gif image by Salisko...pixel.love-7.gif image by Salisko.!616!..2eulb4i.gif image by Lowinka.thinkheart.gif image by Salisko.thBlush-3.gif image by Salisko..