for you...

...končím...

16. května 2009 v 15:23
Ahojte.. ne že by to bylo tag že končím že už mě to nebaví.. mě to samozdřejmě baví.. ale prostě někdo mi dal na blog vir.. který se možná nezobrazuje všem ale plno mojim SB se to zobrazuje.. budu tady pokračovat do té doby než dám nový blog dohromady.. svým SB pošlu odkaz ale nikomu jinýmu.. nevím jak někdo mohl být tag hnusný a zavirovat ostatnímu blogaři jeho život!! žadný články tu už nepřibydou.. tagže do měsíce by měl byt new blog zase v provozu.. opravdu mě to mrzíí..JAK NĚKDO MOHL??

Podepiš se!

15. května 2009 v 18:14

Tahle zmrzlinka je tak sama..
pomož jí se dostat ke kravičce ať má společnost xD

...
...

+=

Smíííííích =)

13. května 2009 v 18:43

Vařila myšička kašičku na zeleným rendlíčku. Tomu dala tomu dala až se z myšky kur** stala!!!zamilovaná báseň MÁJ-ukázka♥

1. května 2009 v 14:27
Byl pozdní večer - první máj -
večerní máj - byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;
květoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl,
růžinu jevil vonný vzdech.
Jezero hladké v křovích stinných
zvučelo temně tajný bol,
břeh je objímal kol a kol;
a slunce jasná světů jiných
bloudila blankytnými pásky,
planoucí tam co slzy lásky.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

1máj

1. května 2009 v 11:59
dneska je 1.května a to znamená,že je máj.. staví se májky,líbá se pod třešní...-ae líbá?? njn někdo má to štěstí.. a já mezi ně nepatřím,chtěla bych ae zatím čekám.. čekám už 13 let.. a furt nic.. tag si to pořádně užijte.. a přeju abyste holčiny neuschly :)jako já :(
srdíčko←srdíčko pro každou z vás :)

21.století ??hrůza :(

1. května 2009 v 11:54

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Petice Tady.

Guillermo Vargas (umělec kterýmu bych já uděl/a to samí)!


Přímo z ulice vzal hladového psa, kterého následně uvázal na provaz v galerii a nazval ho "uměleckou" instalací. Nad něj umístil nápis "Eres Lo Que Lees" ("Jsi co čteš"), který provokativně vytvořil z krmení pro psy. On a návštěvníci výstavy pak bez jakýchkoliv emocí pozorovali psa, který po několika dnech zemřel hlady.

Proti jeho "dílu" se zvedla vlna odporu, fotografie vyhládlého psa v místnosti plné lidí obletěly celý svět. Hromadící se stížnosti však prestižní umělecké sdružení Visual Arts smetlo ze stolu. Rozhodlo, že se skutečně jedná o formu umění a nápad Vargase podpořilo.


( Navíc byl požádán, aby zopakoval exhibici v roce 2008 v Hondurasu! )

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Umělec, který si říká Habacuc. Říkal jen, že se psa nikdo z přítomných nesnažil krmit, ani nezavolal policii.

Určitě si to zkopírujte na blog i bez zdroje! Je jedno odkuď to máte, ale důležité je že to máte na blogu. Ať i ostatní lidi se podepíší !!!!

P.S. I když tohodle pejska se nedalo už zachránit, můžeme zachránit ale další!

prosim vas jako nikdy pred tim.Určitě si to dejte na blog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Čti až do koooonce!!

18. dubna 2009 v 13:55
Zdar, tohle mi přišlo a je to docela sranda. Nějakým způsobem to dost dobře funguje. Upozorňuji, že je opravdu nutné přesně dodržet postup, jinak to ztrácí smysl. Tak nad tím moc nepřemýšlej a napiš, co tě hned napadne. Čti pomalu a skutečně to udělej. Nepodváděj, nebo to nevyjde a ty si budeš přát "Kéž bych nepodváděl!"... Hra ti zabere 3 minuty, budeš nadšen! Moje přání se splnilo po 10 minutách, tvoje snad taky?? To se uvidí, ale určitě nepodváděj! Hra má veselý výsledek, nečti dopředu, ale pěkně po pořádku. Netrvá to ani 3 minuty. Zkusit to stojí za to, ne? Nejprve si vezmi papír a tužku. Až budeš hledat jména, vezmi lidi, které znáš a jednej podle svého instinktu! Postupuj vždy jen po jednom řádku, jinak tu hru zničíš!! O.K., tak tedy...: 1. Nejprve napiš pod sebe řadu čísel od 1 do 11 2. Potom k číslu 1 a2 napiš oblíbené číslo 3. Vedle 3 a7 napiš jména dvou osob druhého pohlaví 4. Nedívej se na konec, jinak to vyjde špatně!! 5. Napiš nějaké jméno (přátelé nebo rodina) vedle čísel 4, 5 a6 6. Napiš čtyři názvy písní k číslům 8, 9, 10 a11 7. A nakonec si něco přej! (To nikam nepiš - to musíš udržet.. Nejlépe v hlavě...) Zde je řešení hry: A: Musíš o téhle hře vyprávět tolika lidem, kolik máš napsáno na místě č. 2! B: Osoba na místě 3 je ta, kterou miluješ C: Osobu na sedmém místě máš rád, ale nikdy s ní nebudeš moci být... D: Osobu na místě 4 máš nejraději E: Osoba na místě 5 tě velmi dobře zná F: Číslo 6 přináší štěstí G: Písnička na místě 8 má souvislost s osobou na místě 3 H: Titul na 9. místě je píseň pro osobu č. 7 I: Píseň na místě 10 je ta, která nejvíce vypovídá o tvém charakteru J: A na 11. místě je píseň, která vyjadřuje tvůj životní pocit K: Pošli tento test 10 lidem do 1 hodiny. Když to uděláš, splní se ti tvé přání - když ne, stane se opak!

Nauč se Japonsky!!

18. dubna 2009 v 13:52
klikni

1)Klikni na odkaz
2)Napiš do: enter your name,něco co bys rád věděl jag se to píše Japonsky
3)Je to celkem prdel tag se bavte!!

vaše Meshikuarichifu (kresty)xD

Promííín

16. března 2009 v 13:40
Ahojky lidičky matka je upa mrtě blbá ... dala mi normálně zaracha na celý týden.. takže když tu budu tak jsem v knihovně na kompu pač se mi nejde přihlásit na svojem uctu doma.. takže diplomky nemám na emailu ani ulozene takze to bude az pristi tyden nebudu tu dlouho tak si me pllls SB nemazte.. dekuju vám .. lowuju vás..

Diplomek pro: Crazy Kika

17. února 2009 v 17:55

Diplomek pro: Hanča

17. února 2009 v 17:52

Dělám Designy

13. ledna 2009 v 16:30
dělám designy na přání tak se hlaste..

1.co na design
2. jaké pozadí
3.+dostanete diplomek za zúčastnění

designy na přání

11. ledna 2009 v 11:56
dělám designy na přání tak se hlaste..

1.co na design
2. jaké pozadí
3.+dostanete diplomek za zúčastnění

B&K za Silvestrovskou bleskovku

7. ledna 2009 v 18:51

Racky za spřátelení

7. ledna 2009 v 18:50

Aaae_tt

7. ledna 2009 v 18:41

Crazynka

7. ledna 2009 v 18:39
 
 

Reklama

haha.gif image by Saliskolaugh.gif laugh image by soonisneverexclamationDommie/d-works.sblog.cz:hamPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucketthblackstar.gif image by Salisko!968!Creati-veCreati-veicône 4dancingPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucketangry-1.gif image by Salisko!811!Kamyskacringcry-10.gif image by Salisko:hampixelicon_45.gif image by Saliskohmm.gif image by Saliskohaha.gif image by SaliskoCreati-vehttp://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/1aberry.gif image by Salisko90.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by SaliskopixelBouncing bunnycrown1.gif image by Saliskolaugh-2.gif image by Saliskosick-1.gif image by Saliskopixel03.gif image by Salisko18n.gif(131 b)43447.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Salisko http://emo-hannah.blog.cz/toast_smilefuck.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Salisko!811!thwow.gif image by Salisko692!969!pixelno.gif image by Saliskothwow.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image Hostinghttp://emo-hannah.blog.cz/gasp.gif image by Saliskohttp://emo-hannah.blog.cz/tongue-4.gif image by SaliskocringLOL.gif LOL image by LoveEmmalina409sleep-1.gif picture by sadistic_vamphappy-3.gif image by Salisko2m2esdl.gif image by Lowinkaangry-2.gif image by Saliskoi_0716.gif image by LowinkaPhotobucket - Video and Image Hosting24n.gif(118 b)thawake-1.gif image by Saliskojumpy.gif image by SaliskoPixels:hamlove-7.gif image by Salisko!616!...1aberry.gif image by Salisko..fuck.gif image by Salisko...pixel.love-7.gif image by Salisko.!616!..2eulb4i.gif image by Lowinka.thinkheart.gif image by Salisko.thBlush-3.gif image by Salisko..